Mynet 50 Yaş SohbetMynet 50 Yaş Sohbet Odaları

Türkiye’nin ilk ve özel mynet 50 yaş sohbet odaları ile mynet sohbet keyfini şimdi hisset!

Bundan 20 yıl öncesine gittiğimiz de o zamanlar Türk ISP’lerin bir çoğunun irc sohbet odaları mevcuttu. SuperOnline sohbet, E-kolay sohbet ve adını sayamıcağımız kadar sohbet odaları vardı.

Mynet 50 Yaş Sohbet Odaları

Mynet sohbet ise o zamanlar popüler mynet yaş sohbetleri ile gündemdeydi. Mynet 20 sohbet, Mynet 30 sohbet ve mynet 50 yaş sohbet ile zamanın en iyi sohbet kanalları vardı. Şimdi size o yılları anlatmak zor olur fakat yıllar geçse de o sohbetlerin keyifli anlarını gönül sohbet sitesi ile yeniden aynı tat hissiyatı ile yaşayabilirsiniz.

Mynet 50 Yaş Sohbet Odaları
Mynet 50 Yaş Sohbet

Mynet sohbet yıllar önce kapandı ve artık erişilemez bir durumdadır. Bu yüzden aramalar da mynet sohbet odaları yazarsanız yada mynet yaş sohbetlerine katılmak isterseniz orijinal site üzerinden sohbet edemezsiniz. Alternatif olarak son dönemlerde en çok ziyaret edilen sohbet siteleri içerisinde de yer edinen ücretsiz üyeliksiz görüntülü sohbet sitesini de ziyaret edebilirsiniz.

Kendine has mynet IRC alt yapısı olsun, kendine has servisleri olsun hiç bir zaman unutulmayacaktır.

önceki yazımızda « makelemiz var.

admin
Makale Yazarı :
heart 317 views
Yazı kategorisi : Sohbet Odaları
yorum yorum yok


Mynet 50 Yaş Sohbet İle Benzer Sohbet YazılarıMynet 50 Yaş Sohbet yazına yapılan yorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?