Sanal Gece Görüntülü SohbetSanal Gece Görüntülü Sohbet

Sanal gece görüntülü sohbet odaları ile romantizm yaşamaya hazır mısınız? Hemen aramıza katıl!

Görüntülü sohbet aslında yıllar önce 15-20 yıl önce msn messenger ile hayatımıza girmişti. O dönemleri 80’liler özellikle hatırlar. IRC dünyasında kısaca mIRC ile yazışmaları sohbetler olurken, sanal gece görüntülü sohbetlerin tek adresi Msn vardı. E tabi msn de yıllar içerisinde evrildi farklı özellikler getirildi fakat sonradan Facebook gibi popüler sosyal mesaj uygulamaları ile o devirde kapandı.

Sanal Gece Görüntülü Sohbet

Peki sanal gece sohbet neyi ifade eder? Adı üstünde karşınız da hiç tanımadığınız bir insan ile tanışıyorsunuz ve bu kişinin yaşadığı şehir, ismi, yaşı ve farklı özelliklerini yazılı yada konuşarak öğrenebiliyordunuz. Bunca yazışmadan sonra görüntülü sohbet ile belki Aşk belki de sıkı bir Arkadaşlık edinebilirsiniz.

Sanal Gece Görüntülü Sohbet Odaları
Sanal Gece Görüntülü Sohbet

Sanal gece sohbetleri gerçekten çok keyifli ve kaliteli sohbet ortamı varsa insan çok keyif alıyor. Sanal görüntülü sohbetler de karşınızda ki insanın önceden profilini görmek için fotoğraf atılan sohbet siteleri yazımızı da inceleyebilirsiniz. Böylelikle sohbet odalarına bağlandıktan sonra beğendiğiniz profillerle hemen görüntülü sohbete başlayabilirsiniz.

önceki yazımızda « makelemiz var.

admin
Makale Yazarı :
heart 327 views
Yazı kategorisi : Sohbet Odaları
yorum yorum yok
Etiketler


Sanal Gece Görüntülü Sohbet İle Benzer Sohbet YazılarıSanal Gece Görüntülü Sohbet yazına yapılan yorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?