WeChat Hangi Telefonlarda Kullanılır ?Popüler sosyal medya uygulaması WeChat hangi telefonlarda nasıl kullanılır, yeni insanlarla nasıl tanışabilirsiniz gelin beraber inceleyelim.

WeChat Nedir?

Öncelikle WeChat nedir buna değinelim. WeChat çin’de popüler bir sosyal medya chat uygulamasıdır. Aylık milyonlarca aktif kullanıcısı olan wechat mobil, wechat web olmak üzere dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

WeChat Hangi Telefonlarda Çalışıyor?

WeChat android telefonların hepsini desteklemektedir. Dolayısıyla çok eski bir telefonunuzun android mobil chat uyumluluğunu göze alarak dilediğiniz gibi wechat sohbet kullanarak yeni kişilerle mesajlaşabilirsiniz. Peki WeChat iPhone telefonlarda çalışıyor mu diye merak ediyorsunuz, bu sorunun da cevabı Evet. Her iki platformda da WeChat ile sohbet edebilirsiniz.

WeChat Türkiye’de Çalışıyor Mu?

İster web, ister mobil olarak WeChat sohbet uygulaması Türkiye’de çalışıyor. Kullandığınız tüm akıllı cihazlarınızdan WeChat uygulamasına giriş yaparak kullanabilirsiniz.

WeChat Kimler Kullanır?

Aslında WeChat’i sadece Çinliler değil, tüm dünya üzerinde herkes sosyal sohbet mesajlaşma uygulaması olarak kullanabiliyor, sadece bununla da sınırlı değil. İster uçuş bileti yada para transferi imkanı yapmanıza da olanak sağlıyor. (Şuan WeChat bu özelliği her ülke de kullanılmıyor.)

WeChat Son Görülme Özelliği Var Mı?

Tabiki de mevcuttur. Bu özellikle popüler mesajlaşma uygulamaları olan Telegram, WhatsApp ve WeChat son görülme özelliği vardır.

önceki yazımızda « makelemiz var.

admin
Makale Yazarı :
heart 225 views
Yazı kategorisi : Genel
yorum yorum yok


WeChat Hangi Telefonlarda Kullanılır ? İle Benzer Sohbet YazılarıWeChat Hangi Telefonlarda Kullanılır ? yazına yapılan yorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?